Potrzebujesz indywidualnej pomocy dietetyka?

Chcesz korzystać ze stałego kontaktu, indywidualnego planu żywienia i konsultacji dietetycznych? Pomogę Ci w osiągnięciu celów sylwetkowych i sportowych.

mj img 2
1. Podjęcie decyzji

Wybierz czas trwania i rodzaj współpracy.

2. Wywiad dietetyczny

Odpowiedz na pytania, żebym mógł poznać Cię lepiej.

3. Konsultacja dietetyczna
Porozmawiajmy! Konsultacja pozwoli nam obrać odpowiedni kierunek współpracy.
4. Plan żywieniowo-suplementacyjny

Odbierz smaczny i skuteczny plan działania.

5. Kontrola postępów

Raportuj na bieżąco i ciesz się ze stopniowych efektów współpracy!

Wybierz rodzaj i czas trwania współpracy:

To rodzaj współpracy dla osób nisko lub umiarkowanie aktywnych fizycznie, które chcą nauczyć się zdrowiej odżywiać i potrzebują wsparcia. Dzięki tej współpracy możesz zrobić krok w celu osiągnięcia swoich celów sylwetkowych i/lub zdrowotnych. Wsparcie miesięczne jest idealne dla osób, które rozpoczynają przygodę z dietetykiem.

To rodzaj współpracy dla sportowców profesjonalnych i amatorskich, którzy pragną poznać zasady żywieniowo-suplementacyjne obowiązujące w ich dyscyplinie sportowej, poprawić kompozycje sylwetki, zdrowie i przede wszystkim wyniki sportowe. Wsparcie miesięczne jest idealne dla osób, które rozpoczynają przygodę z dietetykiem.

W czym mogę pomóc Ci podczas naszej współpracy?

fruits
Nauka zdrowych nawyków żywieniowych
weight loss
Odchudzanie
muscle
Budowanie masy mięśniowej
sugar
Insulinooporność
thyroid
Niedoczynność tarczycy
health check
Choroby układu sercowo-naczyniowego
medal
Lepsze wyniki w sporcie
wart
Problemy skórne
uterus
PCOS
stomach
Problemy trawienne

i więcej…

Jak wygląda współpraca krok po kroku?

Szczegóły i ważne informacje

Są kierunki dietetyczne, w których się nie specjalizuje. Jest to dieta w ciężkich zaburzeniach odżywiania, dietetyka dziecięca oraz opieka nad pacjentami z chorobami nowotworowymi. Każdy przypadek rozpatruje osobno, jeżeli nie jesteś pewny/a napisz do mnie przez formularz kontaktowy.

Jeżeli nie masz problemów zdrowotnych, jesteś osobą młodą i aktywną fizycznie, badania nie będą konieczne. Może się zdarzyć, że zlecę je w trakcie trwania współpracy, gdy będą ku temu przesłanki. Wyniki badań stają się bardziej istotne u osób z grupy ryzyka chorób takich jak cukrzyca typu II, miażdżyca lub otyłość czy innych zaburzeń metabolicznych i w tym przypadku ich wymagam. Polecam wykonać:

  • Morfologia z rozmazem,
  • Lipidogram,
  • Glukoza na czczo,
  • Insulina na czczo.
  • Badanie moczu
  • Ewentualnie: Witamina D, TSH, Alat, Aspat.

Jeżeli wykonywałeś/aś badania w okresie 3 miesięcy wstecz, możemy z nich skorzystać.

Nie. Mogę jedynie zasugerować aktywność fizyczną, jej rodzaj i czas trwania. Staram się nie wykraczać poza moją specjalizację, ale chętnie polecę Ci dobrego trenera lub plan treningowy!

Pierwszą dietę rozpisuje na pierwszy tydzień współpracy. Jest to model optymalny, bo po pierwszych 7 dniach można zauważyć ewentualne błędy i niedociągnięcia, a następnie poprawić na podstawie Twojego samopoczucia i preferencji.

Zadbałem też o to, żeby dać Ci jak najwięcej możliwości. Po pierwsze, co tydzień zgodnie z raportami będziemy modyfikować rozpiskę, wymieniać produkty i posiłki według Twoich preferencji, po drugie dostaniesz listę zamienników, które ułatwią Ci zadanie.

 Cały czas jesteśmy też w kontakcie dlatego ewentualne zmiany, będziemy rozpatrywać na bieżąco. Całkowicie nowy plan żywieniowy dostajesz co 30 dni trwania współpracy, z praktyki wiem, że to okres, po którym przydaje się odświeżenie menu.

Po zakończeniu wykupionego czasu współpracy zaproponuje Ci możliwie korzystne dla Ciebie warianty jej przedłużenia.

Do pewnego momentu. Niestety bez aktywności fizycznej nie osiągniesz wymarzonej sylwetki. Dieta i aktywność to nierozłączni partnerzy, a ja zachęcam wszystkich do aktywnego trybu życia!

To zależy od Ciebie! Podczas wykonywania ankiety określimy budżet, a ja według tego ułożę plan dietetyczny. Dieta nie musi być droga, żeby była skuteczna.

Tak. Posiłki są układane na podstawie Twoich preferencji żywieniowych. Jeżeli powiesz, że nie lubisz, powiedzmy Szpinaku! To nie będzie go w rozpisce. Dieta, szczególnie ta indywidualna musi być idealnie dopasowana.

Mam w zwyczaju mówić, że ja daje wędkę, ale to od Ciebie zależy, ile ryb na nią złowisz. Oznacza to, że ja dokładnie wiem jaki plan żywieniowy przygotować tak, aby był skuteczny. Od Ciebie zależy czy go zrealizujesz.

Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z dietetykiem, to współpraca miesięczna wydaje się idealna, w praktyce jednak lepsze efekty osiąga się przy współpracy 3 miesięcznej. To optymalny czas, aby wdrożyć zmiany w nawykach żywieniowych i osiągnąć cele sylwetkowe oraz zdrowotne.

Tak, sprawdź odpowiednią zakładkę w sklepie!