Dostęp do materiałów premium, tylko dla członków, już wkrótce w sprzedaży!

Dołącz do FitStrefy i korzystaj z materiałów premium.
Żyj w zdrowiu, jedząc i trenując optymalnie, nie idealnie. Dołącz w najbliższym oknie sprzedażowym…

FITSTREFA 2

Czym jest Fit Strefa?

Obecnie problemem nie jest brak dostępu do wiedzy na temat żywienia i treningu. Problemem jest brak umiejętności jej weryfikacji i znalezienia optymalnego dla siebie sposobu działania. FitStrefa, to społeczność, miejsce, w którym dostaniesz niezbędne narzędzia edukacyjne, poznasz różne metody i techniki żywienia oraz treningu, po to, żeby nauczyć się jak żyć w zdrowiu. Jeść i trenować optymalnie, na lata.

Jakie są zasady? Kiedy start? Co otrzymasz?

Zasady są proste. Dołączasz do społeczności i robimy razem coś fajnego. Ruszamy 1 marca i przez kolejne 6 miesięcy idziemy w jednym kierunku. Możesz być z nami od początku i wykupić dostęp na 6, 3 lub 1 miesiąc. Możesz też dołączyć w trakcie, ale szansa na to jest dostępna tylko przez 48 godzin w danym miesiącu, a część materiałów z poprzednich miesięcy nie będzie dla Ciebie dostępna! Co otrzymasz? O tym przeczytasz niżej!

Do kogo jest skierowana?

Do każdego, kto lubi moje podejście do żywienia i aktywności fizycznej i utożsamia się z tym, co robię. Do osób pogubionych, które potrzebują usystematyzowanej, prostej wiedzy. Do osób na różnym poziomie zaawansowania, które potrzebują wskazówek, wsparcia i motywacji, mają cele sylwetkowe i zdrowotne i chcą je nie tylko osiągnąć, ale także utrzymać. Nie mam dla Ciebie cudownej pigułki ani magicznego rozwiązania. Mam za to prawdziwe, możliwe proste, oparte na nauce i sprawdzone w praktyce strategie przynoszące rezultaty. Jeżeli tylko włożysz w to wysiłek, osiągniesz sukces.

Aktywność fizyczna, którą polubisz!

Jestem związany ze sportem od dziecka. Stanowi on większość mojego życia i nie wyobrażam sobie, nie być aktywnym fizycznie. Wiem jednak, że to nie takie łatwe i wiele osób niechętnie podchodzi do tego tematu. Moim celem jest sprawienie, że polubisz trenować i znajdziesz aktywność, która sprawi Ci przyjemność oraz da wymierne efekty. W FitStrefie znajdziesz, aż 6 planów treningowych!
mj fitstrefa img4
mj fitstrefa img3

Nauczę Cię zdrowo jeść!

Tu nie chodzi o to, żeby trzymać się w 100% wyznaczonego planu. Chciałbym nauczyć Cię podejścia do żywienia, które sam odkrywałem przez lata. Moim celem jest pokazanie Ci jak jeść optymalnie, nie idealnie, bo dieta powinna być dopasowana do Twojego stylu życia i obecnych czasów! W FitStrefie znajdziesz aż 6 planów żywieniowych!

Do jakich materiałów otrzymasz dostęp?

mj fitstrefa icon 13
Plany Żywieniowe

Co miesiąc nowa dieta dopasowana do Twojego zapotrzebowania kalorycznego! Łącznie 6 unikatowych planów żywieniowych.

mj fitstrefa icon 1 2
Plany Treningowe

Co miesiąc nowy plan treningowy do wykonania w każdych warunkach (format PDF + wideo).

mj fitstrefa icon 7
Webinar LIVE

Co miesiąc wykład LIVE na temat popularnych metod żywienia + zapis wideo oraz materiały pomocnicze.

mj fitstrefa icon 10
Społeczność

Wsparcie dietetyka, trenera i innych użytkowników, którego potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

mj fitstrefa icon 2
Prywatna grupa

Dostęp do prywatnego Instagrama z materiałami edukacyjnymi premium, których nie publikuje nigdzie indziej.

mj fitstrefa icon 5
Materiały dodatkowe

Materiały pomocnicze, praktyczne wideoporadniki, know-how branży dietetycznej i zaplecze social mediów.

6 miesięczny Plan FitStrefy

Każdy miesiąc to inny temat przewodni. Startujemy 1 marca!
Ty decydujesz kiedy chcesz dołączyć i jak dużo materiałów otrzymasz.

mjackowiak image 5

Gwarancja 30 dniowego zwrotu kosztów!

Jeśli dołączysz do FitStrefy i nie spodoba Ci się to, co tu zobaczysz w ciągu pierwszy 30 dni, gwarantuje Ci pełny zwrot pieniędzy, bez zadawania zbędnych pytań. Nie masz więc zbyt wiele do stracenia. W zasadzie to nie masz nic do stracenia! Robię to przede wszystkim, żeby pomóc jak największej liczbie osób, gdyby było inaczej cena byłaby znacznie wyższa. Jestem pewny jakości przekazywanych materiałów, ale jeżeli z góry czujesz, że nie chcesz niczego zmieniać lub szukasz rozwiązań na skróty, FitStrefa prawdopodobnie  nie jest dla Ciebie.